Vodafone Bedava İnternet Paketleri (Aralık 2017 Güncel)

vodafone bedava internet paketleri

vodafone bedava internet paketleri

Vodafone Bedava İnternet Paketleri / Kampanyaları 2017

Vodafone bedava internet vermeye devam ediyor. Bu yazımızda sizlere Vodafone’nun verdiği bedava internet paketleri ve kampanyalarını sunacağız. En güncel Vodafone Faturasız bedava internet alabileceğiniz kampanyalar hemen aşağıda sıralanmıştır. Herkese iyi kullanımlar diliyoruz.

Vodafone 2017 Aralık Bedava İnternet Paketleri


 • Vodafone Yanımda uygulamasını indirerek her pazartesi günü 500 MB interneti bedava olarak alabilirsiniz. Otomatik olarak hattınıza yüklenir.

 • 4.5G uyumlu Vodafone hat sahipleri 2 GB interneti hemen bedava olarak olabilirler. Bunun için Vodafone 2018 Bedava İnternet Kampanyasını yapmanız gerekiyor. 4.5G yazıp 4545’e ücretsiz mesaj göndererek aylık 2GB Bedava Vodafone İnternet yapabilirsiniz.

 • Vodafone “Bana Ne Var?” uygulamasını indirerek bedava internet paketi, sinema bileti vb. hediyeler kazanabilirsiniz.
  Uygulamayı indirdikten sonra BANA NE VAR kısmına giriş yapabilirsiniz. Eğer cihazınız Akıllı telefon değilse; BANANEVAR yazıp 5065’e ücretsiz SMS gönderebilirsiniz. Bu kampanya sadece pazartesi günleri aktiftir.

Sizlere En Güncel Vodafone Bedava İnternet Paketleri ve Kampanyalarını sumaya devam edeceğiz. Sitemizi takipte kalın 😉

Türk Telekom Bedava İnternet Paketleri (Aralık 2017 Güncel)

turk telekom bedava internet paketleri

Türk Telekom Bedava İnternet Paketleri / Kampanyaları 2017

Türk Telekom bedava internet kampanyalarını sizlerle paylaşıyoruz. En güncel ve çalışan bedava internet paketlerini aşağıda sunduk, siz de bu kampanyalardan yararlanabilir ve hemen kullanmaya başlayabilirsiniz.

Türk Telekom Faturasız Hatlar (Avea Bedava İnternet) için Türk Telekom Güncel Bedava İnternet Paketlerini yenileri çıkınca hemen sizlerle paylaşacağız. Sitemizi takipte kalın 😉

Türk Telekom Aralık 2017 Bedava İnternet Paketleri


 • 4.5 G kampanyası ile 10 GB Türk Telekom Bedava İnternete sahip olabilirsiniz. Bunun için ilk olarak hattınızı 4.5G’ye çevirmeniz gerek, ardından 4.5G uyumlu cep telefonunuza takarak HEDIYE 10GB yazıp 5555‘e mesaj göndererek bedava interneti kazanabilirsiniz.

 • Bir diğer kampanyadan Türk Telekom 1GB Bedava internete sahip olabilirsiniz. Her 30 TL yüklemenizde hattınıza 1GB bedava internet yüklenir. 1 GB MOR HEDIYE yazıp 4545‘e mesaj göndererek kazanabilirsiniz.

 • Bir başka 1GB Bedava internet Türk Telekom kampanyası olan MOR HEDİYE ile siz de hemen bedava internet paketine kavuşabilirsiniz. MOR HEDIYE yazıp 4545‘e mesaj atarak kazanabilirsiniz.

 • Gece 00.00 ile 06.00 saatleri arasında sınırsız bedava Türk Telekom internet paketi için GECENET yazıp 4545’e ücretsiz SMS göndererek hemen kazanabilirsiniz. Bu bir Selfy kampanyasıdır.

Turkcell Bedava İnternet Paketleri / Kampanyaları (Aralık 2017 Güncel)

turkcell bedava internet kampanyaları paketleri

Turkcell Bedava İnternet Kampanyaları & Paketleri | Faturasız | 2017 Aralık Güncel ve Ücretsiz
Türkcell Bedava internet konumuzda sizlere en güncel ve çalışan bedava interneti nasıl alabileceğinizi sıra sıra anlatacağız. Her zaman güncel tutacağımız bu konumuzu ileriki zamanlarda da takip ederek en yeni Turkcell beleş internet kampanyalarını öğrenebilirsiniz.

Hemen 2017 Aralık ayında geçerli olan Bedava Turkcell Faturasız İnternet paketlerini sizlere sunalım. Aşağıda madde madde olarak kampanyaları görebilirsiniz.

Bedava Turkcell İnternet Kampanyaları Kasım 2017

 • Yaani uygulamasını indirerek 1GB veya 2GB bedava paket kazanabilirsiniz. Hemen Google Play ya da App Store’dan Yaani uygulamasını indirip kullanmaya başlayın internetiniz otomatik olarak hattınıza yüklenecektir.

 • Turkcell Bip uygulamasını indirerek bedava 1GB interneti hemen faturasız hattınıza tanımlayabilirsiniz. Bip içerisinden keşfet bölümüne girerek “Kim 1GB internet ister kampanyası”na tıklayarak hemen internetinizi kazanabilirsiniz.

 • Turkcell Dergilik uygulamasını Android cihazınıza ya da iPhone’unuza yükleyerek 1GB beleş internet kazanabilirsiniz. Her tarifede geçerli olmayan bu kampanyaya “Turkcell Dergilik” uygulamasını indirdikten sonra kazanabilirsiniz.

 • Bip Messenger Bedava internet paketlerinin bir tanesini daha sizlere sunalım. Eğer Bip Messenger indirip kayıt olduktan sonra arkadaşınıza yollayarak onu kayıt ettirirseniz size ayrıca 1GB daha Turkcell ücretsiz internet paketi gelir.

Arkadaşlar Türkcell bedava internet kampanyalarını sizlere sunmaya devam edeceğiz. Takipte kalınız.

Bimcell Bedava İnternet Paketleri / Kampanyaları (Aralık 2017~Güncel)

bimcell bedava internet paketleri

Bimcell Bedava İnternet Kampanyaları | Paketleri | Güncel Aralık 2017
Bimcell Bedava internet yapma konumuzda sizlerle faturasız hattınıza nasıl bedava – ücretsiz internet yapabileceğinizi anlattık. Güncel Bimcell Bedava İnternet Kampanyalarını bir araya getirdik, hemen siz de istediğiniz kampanyayı Bimcell hattınızda deneyerek beleş internet sahibi olabilirsiniz.

Bimcell 2017 Aralık Bedava İnternet Kampanyaları

 • Bedava 500 MB İnternet Paketi Kampanyası
  Bimcell hattınızda “DENEME” yazıp 5555’e sms göndererek kampanyaya katılabilirsiniz. Bu kampanya ile ücretsiz 500 MB, 500 SMS, 500 dakikaya 30 gün boyunca sahip olacaksınız. Not: 30 gün dolmadan paketi iptal etmezseniz ücret kesilecektir, bunun için “İPTAL DENEME” yazıp 5555’e göndermelisiniz.


 • Bimcell Bedava 1 GB İnternet Paketi
  Bu kampanyadan Bimcell Beleş 1GB internet kazanabilirsiniz. Bunun için “1 GB” yazıp 4551′e sms göndermeniz yeterlidir. Kampanya hakkında bilgi sms olarak size iletilecektir.


 • Bimcell Bedava 1 GB 4.5G Kampanyası
  Bu kampanyaya Bimcell 4.5G uyumlu simkartı olanlar katılabilmektedir. Bimcell Bedava 1GB internet kampanyasına katılmak için “4.5G” yazıp 5555’e sms göndermeniz yeterlidir. 30 gün boyunca geçerli 1 GB bedava internet hattınıza yüklenecektir.


 • Bimcell Bedava 1GB İnternet + 500 SMS Kampanyası
  Tek seferde hattınıza 25 TL ve üzeri yükleme yaptığınızda hattınıza bedava 500 MB ve 500 SMS yüklenecektir.


Bimcell Güncel Bedava İnternet Kampanyaları ve Paketleri için bu konu altında paylaşım yapacağız, en güncellerini sizlere sunacağız. Sitemizi takipte kalınız 😉

, ,

League of Legends Mod Skin Pro İndir 2017 | Full

League of Legends Mod Skin Pro İndir 2017
League of Legends Mod Skin Pro İndir 2017

LOL Mod Skin Pro 2017 İndir

League of Legends Mod Skin Pro İndir 2017

League of Legends Mod Skin Pro indir 2017 yazımızda sizlere LOL Mod Skin Pro 2017 versiyonunu sunuyoruz. Bu araçla savaşlarda istediğiniz kostümü giyip savaşabileceksiniz. Gayet basit ve kullanıcı dostu arayüze sahip olan bu programla kendinizi en rahat hissettiğiniz kostümle savaşabileceksiniz. Hiçbir şekilde ban yemezsiniz. Program bütün sunucularda eksiksiz çalışmaktadır. Hiçbir sorun yaşamazsınız. Bu programla sadece kostüm de değiştirmeyeceksiniz aynı zamanda arka plan ve iletilerinizde de değişiklik yapabileceksiniz. Aşağıda vereceğim linkten rahatlıkla indirip kurabilirsiniz.

League of Legends Mod Skin Pro Kurulum

 • Aşağıdaki linkten indirin ve ‘şimdi, efsaneler ligi gitmek’ yazısını gördükten sonra League of Legends’i başlatın. Eğer yazı gitmezse ModSkinPro’yu yönetici olarak ve Windows7 uyumluluk ayarlarında başlatın.
  Programı başlatmadan önce, Champion seçimi ekranından varsayılan Şampiyon kostümünü seçin.
 • İstediğiniz Şampiyonu arayüzden seçin ve bunu oyunu başlatmadan önce yapın. Buna Şampiyon seçim ekranı da dahil.

 

League of Legends Mod Skin Pro İndir 2017

League of Legends Mod Skin Pro İndir 2017 ➜ TIKLA İNDİR

, ,

ETS 2 Avrupa – Türkiye Harita Modu v3.0 İndir – 1.28.x ETS Haritaları

ETS 2 Avrupa Türkiye Harita Modu İndir
ETS 2 Avrupa Türkiye Harita Modu İndir

Euro Truck Simulator 2 Avrupa Türkiye Harita Modu

ETS 2 Avrupa – Türkiye Harita Modu v3.0 İndir

ETS 2 Avrupa – Türkiye Harita Modu indir yazımızda sizlere Euro Truck Simulator harita modlarından bir tanesini daha sunuyoruz. Euro Truck Simulator 2 en fazla oynanan ve en çok rağbet gören tır oyunlarından bir tanesi. Şimdi ise sizlere Avrupa ve Türkiye harita modlarını sunarak oyunu daha zevkli hale getiriyoruz. Bu modu indirerek haritanın sizlere sunduğu tüm yollarda gerçekçi bir şekilde tırınızı sürebilecek, mallarınızı taşıyabileceksiniz.

Gençler bizler sizlerin destek ve indirmeleriyle ayakta duruyoruz. Bizlere isteklerde bulunabilirsiniz. İstek yama ve modları bize bildirirseniz biz sizlere en hızlı şekilde onları ulaştırırız. Biz sizlerin istekleri doğrultusunda hareket ediyoruz. İstekleriniz için hile istek bölümümüze yazabilirsiniz ya da sayfamızdan yorum yaparak da bizlere ulaşabilirsiniz. İndirme linkini aşağıya yüklüyorum. Oradan indirebilirsiniz. Şimdi sizi ETS 2 Harita modu ile baş başa bırakıyorum. İyi eğlenceler gençler.

Arkadaşlar ek olarak diğer ETS yama ve modlarına ulaşmak istiyorsanız buraya tıklamanız yeterli. Oyunu daha zevkli hale getirecek ETS 2 yama, mod, haritalar, kornalar ve daha niceleri bu sayfada.

ETS 2 Avrupa - Türkiye Harita Modu v3.0 İndir

ETS 2 Avrupa Türkiye Harita Modu İndir ➜ TIKLA İNDİR

,

GTA V – GTA 5 Türkçe Yama İndir + Sorunsuz Kurulum – GTA 5 Yamaları

GTA 5 Türkçe Yama İndir
GTA 5 Türkçe Yama İndir

GTA V Türkçe Yama

GTA V – GTA 5 Türkçe Yama İndir

GTA 5 Türkçe yama indir, Bu türkçe yama ile GTA V Türkçe olacak. Her zaman ki gibi GTA Türk ekibinin yaptığı bu yamayı tavsiye ediyoruz. Grand Theft Auto V Türkçe yama ile GTA son sürümü şimdi kendi dilinizde oynayabilecek ve oyundan aldığınız lezzeti doruklara taşıyacaksınız.

GTA 5 Türkçe Yama – GTA Türkçe Altyazı  ve Türkçe Oyun İnceleme ve Sohbet Videosu – GTA Türk

GTA 5 Türkçe Yama İndir

GTA 5 Türkçe Yama İndir ➜ TIKLA İNDİR


Bonus Olarak İse Aşağıdaki GTA 5 Dosyalarımıza Ulaşabilirsiniz.↓

,

Minecraft Story Mode Episode 3 İndir Türkçe Full FP

Minecraft Story Mode Episode 3 İndir Türkçe Full FP
Minecraft Story Mode Episode 3 İndir Türkçe Full FP

Minecraft Hikaye Modu 3 Full Türkçe İndir

Minecraft Story Mode Episode 3 İndir

Minecraft Story Mode Episode 3 İndir,  Minecraft hayranları için çıkarılmış seri tamamlandı. Episode 1-2-3 diye devam eden seride Minecraft episode 3 ile hikaye devam ediyor. Minecraft hikaye modu 3 ile Minecraft hafızanıza ve oyun zevkinize bir şeyler eklemenin tam zamanı. En aşağıya linki bırakıyorum. Oradan indirebilirsiniz.

Minecraft: Story Mode(Hikaye Modu) Episode 3 Tanıtım Videosu

 

Minecraft Story Mode Episode 3 İndir

Oyunu İndirmek için aşağıdaki bağlantıya Tıklayın

Minecraft Story Mode Episode 3 İndir ➜ TIKLA İNDİR

,

Marvel Contest of Champions Apk İndir 15.1.2 Para Hileli

Marvel Contest of Champions Apk İndir

Marvel Contest of Champions Apk İndir

Marvel Contest of Champions Apk İndir

Marvel Contest of Champions Apk İndir, MARVEL kahramanlarının yer aldığı profesyonel zevk veren harika bir dövüş oyunu. Iron man, Deadpool, Spiderman, Hulk vs gibi kahramanlardan bir tanesini seçip dövüşlere katılabileceğiniz, dövüşler adına yüksek hareket kabiliyetine sahip 3 boyutlu bu mükemmel yapım oyunla şimdi marvel dünyasındaki karakterleri telefonunuza taşıyın. Oyunun içerisindeki para sıkıntısına çözüm de getirerek bu Marvel Contest of Champions Para Hileli Apk ‘yı sunmaktan dolayı mutluluk içerisindeyiz. İşimizi severek yapıyoruz. Sizler için içerik üretmek ve bunun sizlerden gelen paylaşımlar, destekler ve yorumlarla içerik üretme aşkımızın artması bizler için mutluluk verici. İstek yama, crack, mod, oyu hilesi, hileli apk olursa bizlere buradan yazmanız veya sosyal medya hesaplarımızdan bizlere ulaşmanız yeterli. Biz burada sizlerle varız. Desteğinizi esirgemediğiniz için teşekkürler. Link sayfanın en aşağısında. Oradan indirebilirsiniz.

 

Marvel Contest of Champions Apk Tanıtım Videosu

 

Marvel Contest of Champions Apk İndir

Oyunu İndirmek için aşağıdaki bağlantıya Tıklayın

Marvel Contest of Champions Para Hileli APK İndir ➜ TIKLA İNDİR

Rar Şifresi: Menzil

,

UNDERGROUND CLUB 2018 İndir – Full PC Yarış Oyunları – Sorunsuz

UNDERGROUND CLUB 2018 Full İndir

UNDERGROUND CLUB 2018 Full İndir

UNDERGROUND CLUB 2018 İndir

UNDERGROUND CLUB 2018 Full , birçok araba ve renk tercihi yapabildiğiniz mükemmel bir drift simülasyon yarış oyunudur. Underground Club 2018 ile arabalarınızı kendiniz geliştirebilecek ve araba içindeki parçalarda bile değişiklik ve geliştirme yapabileceksiniz. Şanzuman, yakıt deposu, akü aklınıza ne geliyorsa değişiklikler yapabileceksiniz. Aşağıya indirmeniz için link bırakacağım. Winrar dosyasını açın daha sonra direk oyunun exe dosyasından oyuna girin.

Underground Club 2018 Oyun Videosu

 

UNDERGROUND CLUB 2018 Full İndir

Oyunu İndirmek için aşağıdaki bağlantıya Tıklayın

Underground Club 2018 Full İndir ➜ TIKLA İNDİR


Arkadaşlar yama, crack, full oyun, mod, apk gibi istekelerde bulunabilirsiniz. İstekleriniz bizlere içerik üretmek adına yol gösterecektir. Bizler sizlerin bizi desteklemesiyle ayaktayız. Yorum yapabilir, sayfamızı arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz. Bizlere sosyal medya hesaplarımızdan ve buradan yorumlar kısmından ulaşabilirsiniz. Kardeş sitemiz olan sincap.gen.tr sitesini de ziyaret etmeyi unutmayın. Orada da burada verilen hizmetler verilmektedir.