Yazılar

Turkcell Bedava İnternet Paketleri / Kampanyaları (Aralık 2017 Güncel)

turkcell bedava internet kampanyaları paketleri

Turkcell Bedava İnternet Kampanyaları & Paketleri | Faturasız | 2017 Aralık Güncel ve Ücretsiz
Türkcell Bedava internet konumuzda sizlere en güncel ve çalışan bedava interneti nasıl alabileceğinizi sıra sıra anlatacağız. Her zaman güncel tutacağımız bu konumuzu ileriki zamanlarda da takip ederek en yeni Turkcell beleş internet kampanyalarını öğrenebilirsiniz.

Hemen 2017 Aralık ayında geçerli olan Bedava Turkcell Faturasız İnternet paketlerini sizlere sunalım. Aşağıda madde madde olarak kampanyaları görebilirsiniz.

Bedava Turkcell İnternet Kampanyaları Kasım 2017

  • Yaani uygulamasını indirerek 1GB veya 2GB bedava paket kazanabilirsiniz. Hemen Google Play ya da App Store’dan Yaani uygulamasını indirip kullanmaya başlayın internetiniz otomatik olarak hattınıza yüklenecektir.

  • Turkcell Bip uygulamasını indirerek bedava 1GB interneti hemen faturasız hattınıza tanımlayabilirsiniz. Bip içerisinden keşfet bölümüne girerek “Kim 1GB internet ister kampanyası”na tıklayarak hemen internetinizi kazanabilirsiniz.

  • Turkcell Dergilik uygulamasını Android cihazınıza ya da iPhone’unuza yükleyerek 1GB beleş internet kazanabilirsiniz. Her tarifede geçerli olmayan bu kampanyaya “Turkcell Dergilik” uygulamasını indirdikten sonra kazanabilirsiniz.

  • Bip Messenger Bedava internet paketlerinin bir tanesini daha sizlere sunalım. Eğer Bip Messenger indirip kayıt olduktan sonra arkadaşınıza yollayarak onu kayıt ettirirseniz size ayrıca 1GB daha Turkcell ücretsiz internet paketi gelir.

Arkadaşlar Türkcell bedava internet kampanyalarını sizlere sunmaya devam edeceğiz. Takipte kalınız.