Yazılar

Türk Telekom Bedava İnternet Paketleri (Aralık 2017 Güncel)

turk telekom bedava internet paketleri

Türk Telekom Bedava İnternet Paketleri / Kampanyaları 2017

Türk Telekom bedava internet kampanyalarını sizlerle paylaşıyoruz. En güncel ve çalışan bedava internet paketlerini aşağıda sunduk, siz de bu kampanyalardan yararlanabilir ve hemen kullanmaya başlayabilirsiniz.

Türk Telekom Faturasız Hatlar (Avea Bedava İnternet) için Türk Telekom Güncel Bedava İnternet Paketlerini yenileri çıkınca hemen sizlerle paylaşacağız. Sitemizi takipte kalın 😉

Türk Telekom Aralık 2017 Bedava İnternet Paketleri


  • 4.5 G kampanyası ile 10 GB Türk Telekom Bedava İnternete sahip olabilirsiniz. Bunun için ilk olarak hattınızı 4.5G’ye çevirmeniz gerek, ardından 4.5G uyumlu cep telefonunuza takarak HEDIYE 10GB yazıp 5555‘e mesaj göndererek bedava interneti kazanabilirsiniz.

  • Bir diğer kampanyadan Türk Telekom 1GB Bedava internete sahip olabilirsiniz. Her 30 TL yüklemenizde hattınıza 1GB bedava internet yüklenir. 1 GB MOR HEDIYE yazıp 4545‘e mesaj göndererek kazanabilirsiniz.

  • Bir başka 1GB Bedava internet Türk Telekom kampanyası olan MOR HEDİYE ile siz de hemen bedava internet paketine kavuşabilirsiniz. MOR HEDIYE yazıp 4545‘e mesaj atarak kazanabilirsiniz.

  • Gece 00.00 ile 06.00 saatleri arasında sınırsız bedava Türk Telekom internet paketi için GECENET yazıp 4545’e ücretsiz SMS göndererek hemen kazanabilirsiniz. Bu bir Selfy kampanyasıdır.