, ,

ETS 2 Avrupa – Türkiye Harita Modu v3.0 İndir – 1.28.x ETS Haritaları

ETS 2 Avrupa Türkiye Harita Modu İndir

Euro Truck Simulator 2 Avrupa Türkiye Harita Modu

ETS 2 Avrupa – Türkiye Harita Modu v3.0 İndir

ETS 2 Avrupa – Türkiye Harita Modu indir yazımızda sizlere Euro Truck Simulator harita modlarından bir tanesini daha sunuyoruz. Euro Truck Simulator 2 en fazla oynanan ve en çok rağbet gören tır oyunlarından bir tanesi. Şimdi ise sizlere Avrupa ve Türkiye harita modlarını sunarak oyunu daha zevkli hale getiriyoruz. Bu modu indirerek haritanın sizlere sunduğu tüm yollarda gerçekçi bir şekilde tırınızı sürebilecek, mallarınızı taşıyabileceksiniz.

Gençler bizler sizlerin destek ve indirmeleriyle ayakta duruyoruz. Bizlere isteklerde bulunabilirsiniz. İstek yama ve modları bize bildirirseniz biz sizlere en hızlı şekilde onları ulaştırırız. Biz sizlerin istekleri doğrultusunda hareket ediyoruz. İstekleriniz için hile istek bölümümüze yazabilirsiniz ya da sayfamızdan yorum yaparak da bizlere ulaşabilirsiniz. İndirme linkini aşağıya yüklüyorum. Oradan indirebilirsiniz. Şimdi sizi ETS 2 Harita modu ile baş başa bırakıyorum. İyi eğlenceler gençler.

Arkadaşlar ek olarak diğer ETS yama ve modlarına ulaşmak istiyorsanız buraya tıklamanız yeterli. Oyunu daha zevkli hale getirecek ETS 2 yama, mod, haritalar, kornalar ve daha niceleri bu sayfada.

ETS 2 Avrupa - Türkiye Harita Modu v3.0 İndir

ETS 2 Avrupa Türkiye Harita Modu İndir ➜ TIKLA İNDİR

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir